Зовнішній вигляд дітей на музичних заняттях | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Зовнішній вигляд дітей на музичних заняттях

Posted by on 26.03.2019

Музичне заняття в ДНЗ проводимо два рази на тиждень у кожній групі. У ці дні діти приходять в музичний зал, де все готово для успішного проведення музичного заняття. Для того, щоб дитина могла вільно рухатися під час виконання вправ, танців, хороводів необхідне відповідне взуття. Перш за все воно повинно бути фіксованим. Наприклад, чешки або балетки. І зовсім неприпустимо, щоб дитина була в тугих кімнатних тапочках, босоніжках, сандалях, які не гнуться, або в «шльопанцях».

На музичних заняттях дітей вчимо бачити гарне, пробуджуємо інтерес до цікавого в навколишньому світі, вчимо бачити красу довкілля. А як це зробити, якщо дівчатка  і хлопчики приходять на заняття неохайні (незачесані, в пом’ятому одязі, у взутті, яке не підходить їм за розміром)?  Дуже важливо, щоб дівчатка були одягнені в спідниці, тому, що інакше їм просто не вдасться поставити руки на спідницю під час танців. Це призведе до того, що у них з’явиться звичка тримати руки в повітрі (навіть коли вони будуть у спідниці або сукні) на святі. Хлопчики перед початком заняття обов’язково повинні добре заправити сорочки в штани, щоб виглядати естетично, руки тримати на поясі або за спинкою.

Ми дуже просимо Вас, батьки, одягати дітей по сезону, привчати дітей слідкувати за своїм зовнішнім виглядом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *