browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Всеукраїнський тиждень права

Posted by on 10.12.2022

В Україні щорічно на початку грудня-місяця, починаючи з 2008 року, проводиться Всеукраїнський тиждень права.

Традиційно тиждень права проходить і в ЗДО «Ромашка», адже фундамент формування особистості маленького громадянина закладається ще в ранньому дитинстві.

Усвідомлення дитиною своїх прав та обов´язків щодо членів родини, сімейних традицій і цінностей починається з сім´ї.

Заклад дошкільної освіти є наступним соціальним інститутом, який продовжує правове виховання дітей.

З метою формування життєвої компетентності наших малят, їхньої морально-правової культури педагогами закладу заплановані та проведені ряд заходів.

Зустріч з працівником ювенальної служби Тетяною Криницькою збагатила досвід працівників закладу про булінг, як явище порушення прав дитини та способи його запобігання.

Серія занять «Знай свої права, дитино!», «Права свої знаємо – персонажам допомагаємо» і інші, проведені вихователем Тетяною Калюжною дали можливість малятам засвоїти свої права, визначені Конвенцією ООН з прав дитини.

Педагоги в своїй роботі використали ряд бесід: «Я дитина мала – захистіть мене від зла», «Права дітей ми поважаємо, малих жаліємо, не ображаємо»; дидактичних ігор: «Впізнавай та називай свої права», «Як права порушені в казках», «Я маю право, але я і повинен»; твори художньої літератури, вірші, логічні завдання.

Для реалізації завдань з правового виховання була налагоджена тісна співпраця із батьками.

Спільна робота в цьому напрямку не тільки збагатила багаж знань всіх учасників навчально-виховного процесу, але й дала можливість почерпнути наснагу для подальшої роботи та актуалізації правового виховання в закладі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *