browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Волонтерство

Під час війни сотні тисяч українців долучилися до волонтерства. Не стоять осторонь і працівники закладу дошкільної освіти «Ромашка».

З початку повномаштабного вторгнення багато наших працівників перерахували кошти через додаток «Дія» на потреби української армії. Придбали та передали на передову подовжувачі, розетки та електропровід.

Як виявилося, ми здатні на багато. Освітяни освоїли декілька технік з плетіння маскувальних сіток. На сьогодні вже більше трьох десятків сіток виготовлені на замовлення. Продовжуємо працювати і надалі в цьому напрямку.

З настанням холодів першочерговим завданням стала допомога по утепленню наших захисників, то ж працівники активно долучилися до в`язання шкарпеток та килимів для сидіння.

А доки наші захисники знаходяться на відпочинку, ділимося з ними смаколиками, домашньою консервацією, випічкою, смачними пиріжками та варениками.

Всі разом тримаємо волонтерський фронт та впевнено крокуємо ДО ПЕРЕМОГИ

(Сторінку оновлено: лютий 2023 року)