Випускний бал | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Випускний бал

Posted by on 25.05.2015

19-21 травня відбувся випускний бал. Цей бал особливий тим, що наряди у дітей просто чудові: дівчатка – в гарних бальних сукнях, а хлопчики в костюмах з краватками, а головне що діти в них зовсім дорослі леді та джентльмени, в яких завтра почнеться новий етап у доросле шкільне життя. Адже цей бал останній для дітей в дитячому садку.
Сьогодні випускників до школи проводжали вихователі Попільнух Л.В., Гетьман Т.Б., Гудим В.В., Лісна Л.І, Лисянська Л.О., Бойко Н.І. Настанови та побажання в добру путь до Країни Знань пролунали від начальника відділу освіти Доценка В.В., спеціаліста відділу освіти Влєзько Л.М., завідувача ДНЗ Хорунжої Л.В., першої виховательки, першої вчительки. Лариса Вікторівна вручила випускникам дипломи про успішне оволодіння програми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина», а батьки подарували своїм дітям перші шкільні приладдя, з якими діти вирушать в подорож до Країни Знань.
А чудовий, прекрасний бал був організований креативним музичним керівником Бойко І.І. Прозвучало багато пісень про школу. А які таночки діти вміють танцювати! Це Полька, «А у школі», «Таночок друзів», «Вальс тат із доньками», “Вальс мам з синами”
Незабутнім для батьків та вихованців був прощальний «Вальс» з кульками.

Тож, щасливої подорожі, Вам по Країні Знань, і хай Ваші найзаповітніші мрії обов’язково здійсняться!
DSC_0576

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *