Випускний бал | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Випускний бал

Posted by on 23.05.2017

Протягом 19.05.2017-22.05.2017 р. в дошкільному навчальному закладі “Ромашка” пройшли випускні свята.

Розмаїттям гарних духмяних квітів, гостинністю святкової музичної зали, зустрічав наш садочок дорогих своїх випускників, батьків та гостей. З ніжністю та сумом задивлялися працівники садочку на своїх вихованців – випускників, які ж вони сьогодні гарні, як швидко стали дорослими.

Випускники старших груп разом з вихователями та музичними керівниками підготували веселе, танцювально-пісенне свято. Запальні веселі таночки під звучні оплески підбадьорювали гостей, не можна було втриматися щоб не затанцювати. А які ж були гарні, зворушливі до сліз пісні про прощання з садочком. Скільки вдячних, добрих слів сказали діти своїм вихователям, помічникам вихователів, медичній сестрі, кухарям, завгоспу, пралі.

Бажаємо нашим випускникам, щасливої дороги в широкий світ, здійснення всіх їхніх мрій, і завжди залишатися такими веселими, розумними, кмітливими і артистичними.

“Віночок”

“Барвінок”  

“Веселий експрес”  

“Зіронька”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *