Відзначаємо День міста | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Відзначаємо День міста

Posted by on 20.08.2015

На виконання міні – поекту “Зростаємо патріотами. Ніхто не забутий, ніщо не забуте” та напередодні свята Дня визволення нашого міста від німецьких загарбників, діти старших груп відвідали художній та краєзнавчаий музеї.

В художньому музеї дошкільнята розглянули картини Григорія Решетнікова “Юні патріоти” та Віктора Макарова “На німецьку каторгу”. Діти з цікавістю слухали доступну і захоплюючу розповідь екскурсовада музею. Разом з тим малята розглянули скульптуру партизана. Екскурсовод розповіла дітям про партизанський рух під час війни в нашому краї.

До краєзнавчого музею діти завітали з квітами, адже вони зустрілися там з ветераном війни І.Г. Сайко, який брав участь у визволенні нашого міста. Діти із захопленням та вдячністю слухали розповідь ветерана. Дошкільнята вручили ветерану квіти та подякували за цікаву розповідь.

Ніщо на землі не може бути ближче, миліше, ніж мала батьківщина. У кожної людини є своя батьківщина. В одних – це велике місто, у інших – маленьке сільце, але всі люди люблять її однаково, тому Колєснікова Л.П. провела тематичне заняття “Місто – Лебедин – моя маленька Батьківщина”.

19 серпня діти старших груп прийняли участь у покладанні квітів до пам’ятників Парку бойової слави та Меморіалу.
DSC_0102

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *