Тиждень безпеки | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Тиждень безпеки

Posted by on 21.05.2018

Формування у дітей стійких навичок правильної поведінки в незвичних небезпечних обставинах, усвідомлення цінності їх життя та здоров’я, навчання способів регулювання власної поведінки у довкіллі, серед людей та предметів повинно починатися з раннього віку. Для цього проводяться «Тижні безпеки» для малечі.

З 14.05.2018 по 18.05.2018 відповідно до наказу відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради Сумської області № 102 – ОД від 02.05.2018 р. “Про проведення Дня ЦЗ та «Тижня безпеки дитини»  у закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти міста” в нашому закладі пройшов «Тиждень безпеки дитини». Головною метою проведення якого є: поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми в дошкільному закладі з питань особистої безпеки та захисту життя у НС; удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників дошкільного закладу з питань захисту і дій в умовах НС.

Для цього щоденно проводились спостереження, дидактичні ігри, бесіди, заняття, обговорення ситуацій, ігри-тренінги, ігри-драматизації, сюжетно-рольові ігри, дослідницька та практичні діяльність. Вихователі підготували рекомендації, поради для батьків, проводились різні види просвітницької роботи з питань безпеки життєдіяльності дитини.

Підсумком Тижня безпеки стала фізкультурна розвага “Ми малята-здоров’ятата”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *