browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Тиждень безпеки дитини

Posted by on 24.05.2019

Відповідно до плану підготовки з цивільного захисту відділу освіти Лебединського міськвиконкому на 2019 рік, з метою відпрацювання дій педагогічних і дитячих колективів закладів дошкільної освіти міста у разі виникнення надзвичайних ситуацій та удосконалення теоретичних знань і практичних умінь і навичок ЦЗ, на виконання наказу міського відділу освіти № 24 – ОД від 29.01.2019 р. в Лебединському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Ромашка»  був проведений  Тиждень безпеки дитини.

Проведені такі заходи: 

тематичні заняття «Без дорослих, діти, не ходіть у ліс по квіти», «Чистота – запорука здоров’я», «Екскурсія – огляд медичного кабінету», «Дорога – не для забав»,  «Сам вдома», «Незнайомці – вигадники», екскурсія – огляд стенда первинних засобів пожежогасіння закладу;дидактичні та рухливі ігри : «Одягни ляльку на прогулянку», «Яка рослина», «Правильно – неправильно», «Зовсім це не іграшки», «Їстівне – не їстівне», «Пішоходи і машини», «Дорожні знаки», «Кожній речі своє місце», гра – тренінг «Кошенятко загубилося»;

бесіда «Небезпечні комахи», «Добрі та погані вчинки сірничків», «Користь  і небезпека побутових електроприладів», «Автомобіль і довкілля», «Що таке здоров’я» ;

моделювання ситуації «Заблукали в лісі», «Пікнік на лісовій галявині», «Телефонний дзвінок незнайомця», «Дівчинка бавиться з електроприладами», бліц – опитування «Як я буду діяти».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *