Свято дошкільників у педагогічному училищі | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Свято дошкільників у педагогічному училищі

Posted by on 05.12.2014

Дитинство… Кажуть, що це найщасливіша пора життя. Але цінувати його ми починаємо тільки тоді, коли воно минає або вже пішло від нас назавжди. «Дайте до дитинства щасливий квиток», — просять деякі.  Саме екскурс в дитинство відбувся 4 грудня в актовій залі педагогічного училища.

Участь у святі взяли студенти  різних груп, які спонукали пригадати  безтурботний час, коли ми пізнаємо світ за допомогою батьків, учителів, друзів.

Вихователі дошкільного навчального закладу “Ромашка” Лисянська Лілія Олексіївна та Гудим Вікторія Вікторівна поділились своїми творчими надбаннями та умінням впроваджувати сучасні інноваційні технології. Лілія Олексіївна ознайомила присутніх з досвідом виготовлення картин в техніці “тичкування”. Вікторія Вікторівна розповіла гостям про техніку “тістопластика”, з допомогою якої виготовила чимало картин для оформлення дошкільного закладу.

SAM_6032

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *