Співпраця педагогів з батьками | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Співпраця педагогів з батьками

Posted by on 11.01.2018

Дитина — як м’яка глина чи неогранений камінь. Виховання надає їй форми, загартовує її. Це, мабуть, найвідповідальніша у світі праця. Нашкодити, не справитися — означає знівечити життя або принаймні не вивільнити сповна силу й красу, закладені природою. Тому батькам і педагогам потрібно діяти злагоджено, уникати суперечностей і плутанини, і на плечі педагогів як кваліфікованих фахівців із виховання
лягає неабияка відповідальність за налагодження діалогу з батьками. Саме з цією метою практичним психологом закладу і була проведена ділова гра з педагогами «Співпраця педагога з батьками».

Формування диференційованого підходу до організації роботи з батьками; пошук оптимальних шляхів вирішення проблем, конфліктів; визначення нових способів контакту з батьками – це основні питання, які розглядалися протягом консультації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *