Пустова Ольга Павлівна | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Пустова Ольга Павлівна

Posted by on 31.08.2015

Посада: вихователь

Атестуюсь на встановлення «спеціаліст ІІ категорії»

Методична проблема: «Вплив театрального мистецтва на формування власного «Я»

(уривок із творчого звіту)

В ДНЗ «Ромашка» художньо-естетичний напрям є пріоритетним та актуальним, тому в  якості розвивального середовища для прояву і розвитку творчих здібностей мною була обрана методична проблема «Вплив театрального мистецтва на формування власного «Я»

4_01

Для організації театралізованої діяльності я в своїй групі створила куточок театралізованої діяльності, в якому розміщено ширми, різні види театру – ляльковий, пальчиковий, настільний. Для театралізованої діяльності зібрано костюми для героїв різних казок, маски, шапочки. Декорації, реквізит, костюми є загальнодоступними для дітей і використовуються під час навчально- розвивальної роботи.

4_02

Підсумком усієї підготовчої роботи стає гра-драматизація – дитяча вистава, на перегляд якої у спеціально відведений час у другу половину дня приходять подивитися вихованці садочка та батьки маленьких артистів. Дуже  ефективним моментом є діти в театральних костюмах, які з нетерпінням очікують початок вистави. Доречно, якщо кожна дитина знає текст усіх дійових осіб, вчасно озвучує репліку відповідно до обраної ролі. Коли трапляється ситуація, що дитина забуває слова, то йому на допомогу завжди приходить вихователь. Дуже важливо, щоб усі вихованці групи брали активну участь у виставі. Якщо ролей не вистачає, то вистава повторюється кілька разів із новим складом акторів.

Перегляд театралізацій стимулює пізнавальну активність дітей, розвиток їхніх інтелектуальних інтересів, мотивує до прояву співпереживання, взаємодії в колективі та впливає на формування власного «Я».

4_03

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *