browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Ромашкова родина

Щоб дати дитині іскорку знань,
педагогу треба увібрати ціле море світла

В.О. Сухомлинський

        Існує багато різних професій: цікавих, престижних, елітних, небезпечних, важливих, непомітних, необхідних, новомодних. Але є рідна, неповторна, надзвичайно важлива і відповідальна професія – вихователь дитячого садка.

Безсумнівно, професія вихователя дитячого саду – професія для справжніх педагогів від Бога! Є такі щасливі професії, які викликають у оточуючих людей якийсь захват. Медсестра уособлює милосердя, перша вчителька – найсвітліше спогад, а вихователька дитячого саду – доброту й увагу, другу маму.

Коли людина починає опановувати дошкільну премудрість, вона дивується, як багато потрібно для роботи з дітьми, яка непосвяченим здається зовсім легкою. Справді, хто не зуміє доглянути за дитиною, нагодувати, погуляти, казку почитати, по голівці погладити.

Виявляється, цього мало. Крім знань і умінь потрібно зуміти закохувати в себе дітей. А вже потім, коли зав’яжеться «роман», починається справжня робота …

Діти закохуються легко, але утримати їх любов надзвичайно важко: їм необхідна взаємність. Любов до дітей ніяких ніяким облудою не підміниш – різницю вони вловлюють відразу ж. І найголовніше – вихователька повинна бути гідна любові, не викликати у дітей розчарування, інакше все пропало. Як важко бути у формі постійно, під поглядами все помічають дітки. Вони дуже спостережливі, ці дошкільнята.

Вихователь – дивовижна професія, яка дає можливість зазирнути в країну дитинства, у світ дитини. Дитячий світ набагато цікавіший, безмежніший, ніж світ дорослого. Завдання вихователя – не зруйнувати цю дитячу ілюзорність, а влитися в неї, тобто вихователь повинен розмовляти з дітьми на одній мові, розуміти їх.

        Переплетіння життя вихователів і дітей створює таку атмосферу, де народжуються нові думки й позиції, формуються позитивні моральні якості, задовольняються найвибагливіші бажання.

        У нашій дружній «Ромашковій родині» ми всі разом з дітьми відкриваємо вікнечко у “Світ”:

        –    навчаємося берегти здоров’я;

–    вчимося позитивної самооцінки та відповідальності;

–    розвиваємо чуттєвість, творчість, інтелект;

–    формуємо почуття власної гідності;

–    відкриваємо серця для спілкування.

До складу родини “Ромашки” входять такі групи:

–        «Барвінок» – група старшого дошкільного віку;

–        «Берізка» – група молодшого дошкільного віку;

–        «Веселий експрес» – група старшого дошкільного віку;

–        «Віночок» – група середнього дошкільного віку;

–        «Дзвіночок» – група раннього віку;

–        «Зіронька» – група старшого дошкільного віку;

–        «Казка» – група молодшого дошкільного віку;

–        «Капітошка» – група раннього віку;

–        «Пролісок» – група середнього дошкільного віку;

–        «Промінчик» – група середнього дошкільного віку;

–        «Сонечко» – група молодшого дошкільного віку.

        Кожна група – це окрема сім’я, яка має свої традиції та вподобання. Життя кожної сім’ї особливе та індивідуальне, та всі вони являються частиною великої дружньої родини.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *