browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Про нас

Хто ми?

Ми – це чарівна сім’я дорослих i малят, яка є джерелом суспільних радощів та відкриттів. Виховуючи малят ми взаємозбагачуємося.

Коли приходиш в дитсадок,
То хто там є, окрім діток?
Так, вихователька твоя.
Запам’ятай її ім’я!
Вона з тобою кожну мить.
Ти не умієш щось? Навчить!
І ось уже твоя рука
Сама малює Колобка,
І цифри вірно розкладе,
І слово “мама” обведе.
Бо у садку – не те що вдома.
Ти працюватимеш невтомно.
Навчишся гудзик застібати,
Мішечок із піском метати,
Зарядку зробиш і масаж,
Намалюєш натюрморт,пейзаж,
Розкажеш гарно вірш на свято
І знатемеш всього багато.

Де ми мешкаємо?

Дошкільнятам нашого дитячого закладу надзвичайно поталанило. Тут все для них: майданчики, спортивні площадки,  комфортні гpyпoвi кімнати. В групах є все, що цікавить малюка, збуджує його думку, фантазію, уяву, спонукає відкривати нове, експериментувати, творити.

Ми завжди готові до співробітництва та обміну досвідом у вихованні i розвитку творчої особистості, чекаємо на перспективні пропозиції.

Хто тут живе?

В садочку живе 306 маленьких дітлахів віком від 2 до 6 років. Це майбутні музиканти, артисти, художники, вчені, поети, винахідники, талант яких poзквітне i прикрасить нашу землю.

Час не чекає, він диктує нові умови гри. Зараз є велика потреба суспільства в талановитій, вільній, творчій особистості. Haшi вихователі постійно з малечою: грають, навчають, виховують, розвивають, вирощують, пестять мов ніжну квітку – обдаровану дитину. Плідно вирішують проблему розвитку творчих здібностей дітей від 2 до 6 років. Колектив переконаний, що бездарних дітей не існує в природі. Важливо вчасно помітити i розвинути дароване природою.

На що сподіваємось?

Кожного малюка матінка-природа наділила талантом. Сподіваємось, що в наших дбайливих руках той дитячий талант засяє барвами веселки.

про-нас


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *