browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Правила поведінки на музичних заняттях

Posted by on 18.02.2021

 1. Ми любимо та бережемо нашу затишну та гарну музичну залу. Тут відбуватимуться наші виступи, розваги та свята. Тут нам аплодуватимуть, усміхатимуться наші мами й тата, бабусі й дідусі, братики й сестрички. Тут завжди має бути творчо й красиво. Ми маємо поводитися культурно, бо музика й культура – завжди разом.
 2. Не кидаємо на підлогу предмети, стільчики й музичні інструменти, атрибури для танців і театралізованих постановок, елементи костюмів. Не наступаємо на них, не смикаємо штори. Ставимося дбайливо до всього, що є в залі.
 3. Ми намагаємося не говорити, коли звучить музика. Не розмовляємо.
 4. У вправах, танцях, іграх, хороводах ми уважно слухаємо музичного керівника. Не бігаємо назустріч одне одному, не штовхаємося, не хапаємо за одяг і не підставляємо підніжки.
 5. Якщо ми бігаємо, стрибаємо або робимо підскоки під музику і випадково скидаємо якийсь предмет, ми не зупиняємося і не піднімаємо його до кінця руху. Це створить заваду для інших дітей і може бути небезпечно, тому дорослі акуратно це зроблять самі.
 6. Ми не передаємо іншому інструмент, який щойно використали. Ми віддаємо його дорослому для спеціального оброблення.
 7. Інструменти, в які треба дути, ми тримаємо в руках так, щоб вони не були спрямовані на того, хто стоїть або сидить поряд.
 8. Ми акуратно б¢ємо в бубон, щоб не поранити руку і не зламати інструмент.
 9. Ми акуратно стукаємо ложками одна об одну, але не калатаємо ними, щоб не зламати і не загнати скалку в руку. Якщо ложка випадково зламається, віддаємо її дорослому.
 10. Ми не переносимо металофони з місця на місце самостійно, щоб не впустити й не поранитися. Якщо нам потрібен металофон, ми просимо допомогти дорослого. Ми не витягаємо з металофона пластинки, тому що це зіпсує інструмент.
 11. Ми завжди можемо дослідити музичні інструменти, експериментувати з ними й вигадувати цікаві ігри. Але спочатку треба попередити про це дорослого. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *