Поради батькам | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Поради батькам

Posted by on 06.02.2018

Шановні мами і тата, бабусі й дідусі!

b33e08cb8a86Не секрет, що для кожного з Вас Ваша дитина сама найгарніша, найрозумніша, неповторна!

Ще задовго до її появи на світ Ви любили її, уявляли якою вона народиться та мріяли про те щоб вона була здорова. А яке щастя відчуває кожен з Вас, коли Ваш малюк починає проявляти свої почуття й емоції: він жваво махає ручками, коли бачить Вас, і посміхається у відповідь на Вашу посмішку! І, звичайно, усі з нетерпінням чекають, коли ж він заговорить?! Мовлення формується поступово, з перших днів життя. Рівень розумового розвитку малюка і розвиток його мовлення пов’язані нерозривно. Мовлення – одне з найголовніших засобів пізнання світу, а це означає, що погано розвинене мовлення, перешкоджатиме повноцінному розвитку особистості Вашої дитини. Тому дуже важливо вчасно звернути увагу на розвиток мовлення.

Можливо, Вам буде цікаво довідатися, чи правильно формується мовлення Вашої дитини? Чи можуть батьки самостійно допомогти дитині виправити вади мовлення, а в яких випадках краще звернутися до кваліфікованого фахівця?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *