Партнерські відносини: ДНЗ – міська бібліотека | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Партнерські відносини: ДНЗ – міська бібліотека

Posted by on 27.03.2019

Відповідно до роботи Річного плану ДНЗ “Ромашка” на 2018-2019 н.р. та роботи творчої групи по вивченню проблеми ДНЗ, 27 березня вихователі груп дітей старшого дошкільного віку Лисянська Л.О. та Калюжна Т.О. відвідали міську бібліотеку. Гостинно зустріла дітей завідувач дитячим відділом бібліотеки Калініченко Марія Веніамінівна. Вона ознайомила дітей з роботою бібліотекаря, з різними книгами, що знаходяться в ній, розповіла про походження книги та збагатила знання дітей про значення, цінність літературних творів у всебічному розвитку людини.

Все починається з малого, як кажуть в народі. От і екскурсія до бібліотеки – це відкриття нового світу, це частинка рідного міста Лебедин. А щоб пізнати історію, традиції, досягнення міста – треба всім цікавитись і вивчати. Збагачення знань дітей про довкілля і на цій основі виховання патріотичних почуттів – одне з пріоритетних завдань педагогів дошкільного закладу. А розвиток інтересу до книжок вихователі розпочинають ще з молодшого віку, адже книга навчає, виховує та розвиває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *