Осінній вернісаж | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Осінній вернісаж

Posted by on 23.10.2018

 Вишиває осінь на канві зеленій 
                              Золоті квітки. 
    Квіти оживають, і з дерев спадають 
                               Жовті нагідки…

Прекрасні поетичні слова присвятили осені письменники, поети, художники та композитори. І кожен намагався у своїх творах відтворити свій осінній настрій та красу цієї чарівної та неповторної пори року.

В нашому садочку з приходом  осені триває своя робота: кожного дня діти милуються осінньою природою, відвідуючи парки та осінні сади. На заняттях вчать вірші, розглядають осінні пейзажі, складають розповіді, співають пісень на осінніх ранках. А як весело ходити по листочках, що шурхотять під ногами на прогулянках.

Зараз  в садочку  триває виставка осінніх поробок «Осінній вернісаж», в якій приймають участь батьки з усіх груп. Чудові поробки представлені цієї осінньої пори. Це осінні дерева, різнобарвні букети, неповторні казкові тваринки. Справжня осіння казка! Дітки залюбки роздивляються  поробки, адже кожна має свій осінній сюжет та назву. А природній матеріал, з якого зроблені поробки напрочуд різноманітний – каштани, жолуді, горіхи, гілочки калини, насіння дерев та кущів, овочі та фрукти з городу. І чого тут тільки немає… Справжні осінні дари!

Щиро дякуємо усім батькам за участь у виставці. Вироби виготовлені спільно з батьками зближують дітей і батьків. Разом з батьками діти відчувають радість спілування в праці. В процесі створення роботи у дітей формується доброзичливе ставлення до природи, малята  долучаються до світу прекрасного, вчаться любити та оберігати природу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *