browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Олімпійський тиждень в “Ромашці”

Posted by on 07.09.2018

Фізичне виховання є одним з найважливіших напрямків дошкільної освіти. Воно спрямоване на збереження і зміцнення здоров’я дошкільників, гармонійний розвиток, формування у дітей важливих рухових умінь і навичок, вироблення звички здорового способу життя. У системі заходів, спрямованих на зміцнення здоров’я, загартування, виховання у дітей прагнення бути сильними, спритними, витривалими важливе місце належить проведенню Олімпійських тижнів

У нашому  дошкільному закладі «Ромашка»  в  період з 03 по 7 вересня 2018 р.  були проведені   заходи щодо відзначення Дня фізичної культури і спорту, Всеукраїнського Олімпійського уроку, Олімпійського тижня. Протягом тижня вихованці знайомилися з історією Олімпійських ігор, із символами ігор: прапором і вогнем. З дітьми були проведені бесіди на тему «Різноманітні види спорту», «Хто такий переможець, чемпіон».  Заняття на свіжому повітрі були проведені з використанням елементів гри у футбол. Була проведена розвага «Де м’яч та дітвора – там завжди цікава гра». Проводилася екскурсія – огляд спортивного майданчика «Маленький стадіон».  Щодня використовувалися ігри змагального характеру «Чия ланка швидше збереться», «Перенеси предмети», «Передай м’яч», різні види рухових ігор та вправ, спрямовані на формування вміння і навички з ходьби, бігу, стрибків, метання, лазіння, утримання рівноваги.

Діти кожного дня отримували масу задоволення, фізкультурний настрій панував протягом усього Олімпійського тижня. Дошкільнята зрозуміли, що у кожного є своя олімпійська сходинка і щоб на неї зійти потрібно мати велике бажання та віру у свої власні сили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *