browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Олімпійський тиждень в ДНЗ

Posted by on 03.09.2020

Відповідно до листа Сумського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ від 22.08.2016 №241, наказу виконкому Лебединської міської ради відділу освіти від 31.08.2016 р. № 224 – ОД “Про проведення заходів Дня фізичної культури і спорту, Всеукраїнського Олімпійського уроку, Олімпійського тижня в місті”, згідно з Положенням про Всеукраїнський олімпійський урок, з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, формування в учнівської молоді фізичного і морального здоров’я, залучення до занять фізичною культурою і спортом якомога більшої кількості дітей та юнацтва  в ДНЗ “Ромашка” пройшов “Олімпійський тиждень” під девізом: «Здорова дитина – щаслива країна».

Заходи були  спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні. Під час проведення спортивних змагань, вікторин, розваг   малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися та навчали молодших дітей різним вправам. Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.

Проведення олімпійського тижня  подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.

dsc_0410 dsc_0377 dsc_0385 dsc_0403 dsc_0409

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *