Міжнародний день людей з обмеженими можливостями | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

Posted by on 01.12.2015

Бути людиною – означає любити інших такими, якими вони є. Це веде до об’єднання людей. Любити – це не означає просто робити щось для когось, але це означає допомогти іншій людині відкрити, що вона неповторна, безцінна, гідна поваги.

 (Жан Волье)

В 1981 році Організація Об’єднаних Націй призначила  3 грудня Міжнародним днем людей з обмеженими можливостями з метою пропагування в суспільстві поваги до прав таких громадян, глибшого розуміння проблем інвалідів, а також включення їх в активне життя суспільства, що позитивно вливає на політичну, економічну та соціальну сфери людської діяльності. Проведення Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями спрямоване на привернення уваги до їхніх проблем, захист їхньої гідності, прав і добробуту. Згідно із світовою статистикою ООН, практично кожен 10 мешканець планети – особа з інвалідністю. В Україні нараховується близько 2,5 млн інвалідів. Вони не вимогають до себе жалю, тому що як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Так сталося! Для них не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як всі ми.

Тому 1 грудня в Лебединському художньому музеї відбувся концерт, присвячений людям з обмеженими можливостями. Свої побажання щастя та миру запрошеним гостям подарували вихованці Лебединського дошкільного навчального закладу “Ромашка” групи старшого дошкільного віку “Пролісок”.

DSC_0003 DSC_0008 DSC_0011 DSC_0014 DSC_0016 DSC_0020 DSC_0021 DSC_0025 DSC_0030 DSC_0036

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *