Методичне об’єднання з предметно – практичної діяльності | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Методичне об’єднання з предметно – практичної діяльності

Posted by on 02.12.2014

Предметно – практична діяльність – одна із складових системи гармонійного розвитку дітей дошкільного віку. Базисом предметно – практичної діяльності є певна сума знань, доступних і цікавих для дошкільника, позитивний рівень їх сприйняття та осмислення. Народна педагогіка здавна була проникнута ідеями трудового виховання дітей, яке починали з раннього віку. Використовуючи працю як засіб морального, фізичного, інтелектуального, естетичного розвитку дитини, наші пращури оспівували і звеличували її в піснях і казках, прислів’ях та приказках.

Тому 2 грудня на базі дошкільного навчального закладу “Ромашка” пройшло методичне об’єднання середніх груп з предметно – практичної діяльності, де вихователі дошкільних закладів міста обмінялися досвідом роботи з даного питання. На методичному об’єднанні була присутня спеціаліст відділу освіти Влєзько Любов Миколаївна. В конференц – залі організували виставку методичної літератури з даної теми та виставку дитячих робіт “Моя майбутня професія”.

Вихователь Маліка Людмила Анатоліївна навчила дітей виявляти творчість при роботі з тістом та ознайомила з професією пекаря.
DSC_0450

Вихователь Колєснікова Любов Павлівна розвивала у дітей бажання спостерігати, досліджувати, робити висновки під час догляду за кімнатними рослинами.
DSC_0404

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *