Літній оздоровчий період | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Літній оздоровчий період

Posted by on 31.08.2015

Як же дітям не радіти, коли їх голубить літо!

Як жадібно ми чекали на красне літечко, як знудилися за лагідною літньою дниною! Вся природа розкрилася назустріч теплу і замерехтіла дивограєм барв. Милують око луки, вигаптовані дивовижними квітковими візерунками. Зелені шати лісів вражають багатством відтінків. Напрочуд дзвінкою і голосистою, духмяною і смачною постає перед нами літня пора. Вона дарує нам усім радість милування красою природи, дивує розмаїттям естетичних проявів, неможливо проминути цю неповторну красу, не оцінивши щедрості рідної землі.

Наш дитсадок в літню пору, теж змінює своє вбрання – клумби починають буяти своїм різнобарв’ям, дитячі городи наповнюються овочевими культурами та зеленню, майданчики – зазивають малюків пограти у різні ігри на м’якенькому килимі із різнотрав’я.

Організація літнього оздоровлення та відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров’я дітей дошкільних закладів.

Влітку батьки прагнуть, аби їхні діти добре відпочили. Окрім поїздки на море чи до бабусі, малюків можна оздоровити у дошкільному закладі. В нашому садочку літньої пори діти частіше бувають на свіжому повітрі, на майданчиках. Адже саме тут відбуваються основні оздоровчі моменти.

Ранок в ДНЗ  починається із загартовуючої зарядки. Втомилися? Можна повалятися босоніж на травичці та подихати свіжим повітрям околиць.

Вихователі використовують усі можливості природного середовища. Літні міні-заняття влаштовують у куточках відпочинку: на березових пеньках або на травичці. Малята полюбляють казкотерапію на свіжому повітрі. Діти раннього віку таким чином швидше адаптуються у садочку, впевнені вихователі.

Наші вихователі власноруч створили розвивальне середовище для діток: квіткові композиції та ігрове обладнання  на майданчиках.

Аби малюки не втомлювалися, вихователі змінюють види діяльності: спочатку – гра, потім – хороводи. У спекотну днину діти відпочивають у затінку дерев. Найбільш улюбленим місцем є пісочниця. Колективна творча праця об’єднує, вважають педагоги. Щоб створити місто-фортецю для звіряток, потрібна неабияка уява. Це розвиває моторику рук та творчі нахили. Поруч із казковою галявиною – водне царство. Пускання корабликів викликає у малят захоплення. Малювання бризкалками на асфальті – засоби оздоровлення водою.

Ми хочемо бачити своїх дітей гарними, щасливими, успішними, але, мабуть, не помилимося, коли скажемо, що кожен із батьків мріє, щоб його дитина була насамперед здоровою.

DSC04755 DSC04678

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *