Лісна Людмила Іванівна | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Лісна Людмила Іванівна

Posted by on 01.04.2015

Посада: вихователь

Атестуюсь на підтвердження: «спеціаліст вищої категорії»

Методична проблема: «Виховання любові до рідного краю, своєї родини, Батьківщини»

(уривок із творчого звіту)

Виховання активних, національно свідомих громадян – завдання, яке ставить перед сучасною освітою наша держава. Зародження любові до рідної землі, шанобливого ставлення до її минулого має відбуватись саме в дошкільному віці разом з формуванням у свідомості дитини перших уявлень про навколишній світ і себе в ньому. Вкрай важливо сформувати у дошкільнят розуміння того, що край, де вони народились, де живуть їхні батьки і де проходять перші роки їхнього життя, – це їх мала Батьківщина, частинка рідної землі, а її історія – сторінка в історії всього українського народу.

 

У своїй педагогічній роботі поєдную такі види роботи з дітьми, як:

– ознайомлення дітей з української національною символікою, з географічною та фізичною картою України;

– ознайомлення дітей з історією рідного міста, його пам’ятниками;

– екскурсії дітей до пам‘ятників та визначних місць нашого міста.

 

Матеріал по своїй проблемі я зібрала та укомплектувала в дві маленькі збірочки: «Перспективне планування спостережень протягом року в старшій групі», «Народний календар, українські народні обереги».

 

Над даною проблемою працювала протягом п’яти років. Здавалося б, проблема вивчена, але скільки незвіданого, нового чекає нас коли з сивої давнини виринають спогади про історію виникнення міст і сіл України, про українські традиції, звичаї, народні свята, обрядові дійства. Скарбниця української історії невичерпна. І все, що вкладемо в дитячі серця, допоможе нам виховати справжніх українців, здатних захистити свою рідну землю і продовжити славу української нації.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *