Консультація для батьків «Як підготувати дитину до повернення в дитячий садок» | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Консультація для батьків «Як підготувати дитину до повернення в дитячий садок»

Posted by on 30.06.2020

  Період адаптації до дитячого садка є неминучою частиною після тривалого карантину, але він не такий довгий, як той, який батьки вже проживали  з дитиною вперше ведучи її в садок.

  • Відновіть звичайний розпорядок дня. Дотримуйтесь вдома режиму, санітарно-гігієнічних вимог, культурно-гігієнічних навичок.
  • Батькам потрібно зрозуміти, що нові обмеження можуть виявитися стресовими для дітей та викликати негативні емоції. Необхідно дома пояснити дитині про нові правила поведінки в групі. Підготувати  до того, щоб мама не буде заходити в  садочок. Батьки можуть говорити «Я доведу тебе до садочка, а там зустріне  нас вихователь» . Кожне нове правило має бути проговорено батьками ще до того, як дитина це побачить.
  • Погратися в те з дитиною, що вам розкажуть вихователі, наприклад, обіграйте нові правила,  покажіть як вимірюють температуру. Попередьте , що температуру будуть міряти не тільки вдома, а й в садочку. Нагадайте про те, що будь-де  важливо мити руки. Можна також погратися  в супер — героїв здоров`я, які миють довго руки, не тягнуть ручки до ротика, вимірюють температуру тіла, чхають у лікоть,  пам`ятають , що зараз дітки граються не торкаючись один одного.
  • Перший тиждень діти можуть  повертатись  додому з дитячого садка збудливими, примхливими, ніж зазвичай.
  • Батькам бажано перші дні забирати дитину трохи раніше.

 Коли зранку прощатиметесь з малям  у садочку запевніть «Я заберу тебе і ми підемо гуляти,  додому гратися.

 Відсвяткуйте перший день дитини у садочку, або подаруйте щось про що мріяла дитина.

 Заохочуйте дітей до того, щоб вони одягались і роздягались самостійно. Допомагайте у разі потреби.

Віднесіться відповідально до запитань вихователів, не ведіть дитину в дитячий садок з ознаками респіраторного захворювання.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ, СВОЇХ  ДІТЕЙ  І  ОТОЧУЮЧИХ !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *