browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Команда

Хто ми?

Ми – це чарівна сім’я дорослих i малят, яка є джерелом суспільних радощів та відкриттів. Виховуючи малят ми взаємозбагачуємося.

Коли приходиш в дитсадок,
То хто там є, окрім діток?
Так, вихователька твоя.
Запам’ятай її ім’я!
Вона з тобою кожну мить.
Ти не умієш щось? Навчить!
І ось уже твоя рука
Сама малює Колобка,
І цифри вірно розкладе,
І слово “мама” обведе.
Бо у садку – не те що вдома.
Ти працюватимеш невтомно.
Навчишся гудзик застібати,
Мішечок із піском метати,
Зарядку зробиш і масаж,
Намалюєш натюрморт,пейзаж,
Розкажеш гарно вірш на свято
І знатемеш всього багато.

Де ми мешкаємо?

Дошкільнятам нашого дитячого закладу надзвичайно поталанило. Тут все для них: майданчики, спортивні площадки,  комфортні гpyпoвi кімнати. В групах є все, що цікавить малюка, збуджує його думку, фантазію, уяву, спонукає відкривати нове, експериментувати, творити.

Ми завжди готові до співробітництва та обміну досвідом у вихованні i розвитку творчої особистості, чекаємо на перспективні пропозиції.

Хто тут живе?

В садочку живе 200 маленьких дітлахів віком від 2 до 6 років. Це майбутні музиканти, артисти, художники, вчені, поети, винахідники, талант яких poзквітне i прикрасить нашу землю.

Час не чекає, він диктує нові умови гри. Зараз є велика потреба суспільства в талановитій, вільній, творчій особистості. Haшi вихователі постійно з малечою: грають, навчають, виховують, розвивають, вирощують, пестять мов ніжну квітку – обдаровану дитину. Плідно вирішують проблему розвитку творчих здібностей дітей від 2 до 6 років. Колектив переконаний, що бездарних дітей не існує в природі. Важливо вчасно помітити i розвинути дароване природою.

На що сподіваємось?

Кожного малюка матінка-природа наділила талантом. Сподіваємось, що в наших дбайливих руках той дитячий талант засяє барвами веселки.