“Кольоровий тиждень” | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

“Кольоровий тиждень”

Posted by on 04.10.2018

З самого народження  ми оточені кольором, він супроводжує нас всюди і завжди, впливає на нашу свідомість і самопочуття, він багатогранний, як саме життя.

А що, коли барви веселки “завітають” у дитячий садок і “оселяться” там на цілий тиждень?

Саме тому з 24 по 28 вересня у групі старшого дошкільного віку “Казка” пройшов “Кольоровий тиждень” під керівництвом вихователя Лисянської Лілії Олексіївни.

Кольоровий тиждень 

В лузі дощик із квіток
кольоровий сплів вінок.
У долину, аж до річки,
простяглись барвисті стрічки.
Ось червона, перша стрічка, —
колір стиглої сунички.
Друга —жовта, наче сонце
зазирає у віконце.
Третя — то зелена,
як листок берізки, клена.
А четверта  – синя, як ті сливи,
що дощі вмивали й зливи.

П’ята стрічка – кольорова,

Вона барвиста, веселкова!

Протягом тижня вихователь впровадила в практику роботи елементи кольоротерапії, використала педагогічні можливості кольору для розвитку пізнавальних здібностей дітей, мовлення, мислення, креативності.

Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, запокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися. Ентузіазм, творчий підхід, інноваційні педагогічні технологї допомогли зробити “Кольоровий тиждень” справжніс святом як для дітей, так і для дорослих.

3.10.2018 р. в Лебединському педагогічному училищі пройшов захід професійного спрямування “Методичний міст”, на якому вихователь Лисянська Лілія Олексіївна  поділилася досвідом організації “Кольорового тижня” в ДНЗ. У ході дисуцсії студенти впевнились, що сучасний педагог повинен працювати так, щоб виховання та навчання стало радістю і задоволенням для кожної дитини, щоб дошкільне та  шкільне життя, в якому беруть участь і діти, і учителі, досягло гармонії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *