browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Історія дитячого садочка

1 вересня 1968 року по вулиці Карпова, 25 відкрився дитячий садок «Ромашка».
В 1982 році на місці старих пристосованих будівель виріс новий комплекс на 320 дитячих місць, в якому розміщено 13 вікових груп, музична та спортивна зали, методичний та медичний кабінети, харчоблок, пральня, господарські приміщення.
За час всього існування ЗДО «Ромашка» здійснив 54 випусків. Із стін дитячого садка вийшло багато відомих та талановитих людей: вчителів, лікарів, людей інших спеціальностей, які пов’язують своє життя з рідною «Ромашкою».

“КОЛИ ДЕРЕВА БУЛИ МАЛИМИ”

1 2 3 4 5 6

На даний час в садочку функціонує одинадцять груп, в тому числі – дві групи раннього віку.
Навчально-виховний процес забезпечують 55 працівників, з них 32 педагога. Вищу освіту мають 28 чоловік. Працюють спеціалісти: асистенти вихователя, керівники музичні, інструктор з фізичного виховання, учитель-логопед, практичний психолог.
Затишні групові кімнати та лагідні ніжні посмішки вихователів щодня зустрічають 200 вихованців.
Життя в садочку різнопланове, охоплює всі види діяльності дошкільників, створені всі умови для того щоб кожна особистість змогла визначитися і самореалізуватися.
Заняття з музики – широке поле для творчості дітей. Хоровий, сольний спів, гра на музичних інструментах, музичні ігри, різні рухи під музику, під час яких створюються дітьми музичні образи – це все творча діяльність дітей. Різноманітні музичні розваги, тематичні і родинні свята, які проводяться в дитячому садку, дають малятам-глядачам і батькам велику втіху та радість.
Великої уваги в ЗДО надається навчанню дошкільників мовленнєвому етикету, як важливої передумови соціалізації дитини в певному культурному середовищі.
Особливим акцентом у роботі навчально-виховного закладу є формування і зміцнення здоров’я дітей, забезпечення психічного комфорту і позитивного самопочуття. Заняття з фізичного виховання цікаво доповнюють художня гімнастика та «пластик-шоу».
Чарівний світ рухів, музики, ритму, асоціація і піднесених емоцій, що надзвичайно впливає на малюків і не залишає серед них жодного байдужого.
Сьогодні наші малюки радісно дивляться на світ. Зробити їх щасливими завтра – головне завдання колективу нашого садка.

“КРОК ЗА КРОКОМ – І МИ У СЬОГОДЕННІ”

7 8910

 

(сторінку оновлено: грудень 2022 року)


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *