browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

ІІІ місце в обласному конкурсі на кращий Інтернет-сайт ДНЗ

Posted by on 25.03.2019

З метою підтримки діяльності сучасного закладу дошкільної освіти, сприяння розширенню мережі інформаційних ресурсів для формування єдиного інформаційного середовища системи дошкільної освіти та відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації № 4 – ОД від 09.01.2019 «Про проведення обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт закладу дошкільної освіти у 2019 році» ми взяли участь в обласному конкурсі на кращий Інтернет-сайт закладу дошкільної освіти у 2019 році.

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації № 172 – ОД від 18.03.2019 «Про підсумки обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт закладу дошкільної освіти у 2019 році» Лебединський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Ромашка» Лебединської міської ради Сумської області отримав ІІІ місце в обласному конкурсі на кращий Інтернет-сайт закладу дошкільної освіти у 2019 році (у номінації «Сайт закладу дошкільної освіти»). Інтернет-сайт ДНЗ «Ромашка» вирізняється дизайном, оригінальністю оформлення, зручністю користування, інформаційним наповненням структурних компонентів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *