Готуємося до педагогічної ради | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Готуємося до педагогічної ради

Posted by on 04.11.2014

Мова – один з універсальних засобів навчання і виховання людини. Вона вводить людину в світ дорослих, знайомить з характерами людей, які її оточують, із суспільством, серед якого особистість живе. Як зазначав К.Ушинський, ніщо не дає стільки для розвитку людини, як праця й мова.

Так, учитель – логопед Пономаренко Оксана Андріївна разом з дітьми старшої логопедичної групи “Казка” виконували мовні завдання від Осені: складали описові розповіді за коректурними таблицями, добирали слова, що характеризують дану пору року,використовуючи опорні схеми; вивчали вірш за допомогою символів-образів.

Вихователь Гуйда Ніна Миколаївна з дітьми молодшої групи “Капітошка” розповідали казку “Колобок” за допомогою кульок сухого басейну. Казковий персонаж Зайчик навчив дітей робити з аркуша паперу кульки та гратися ними.

Вихователь Рибалка Тетяна Михайлівна з дітьми ІІ молодшої групи “Зіронька” мандрували чарівним осіннім лісом, виконучи завдання: сортували листочки, відповідно до породи дерева, одягали зайчика, малювали пальчиком по піску

Вихователь ІІ молодшої групи “Веселий експрес” Кравченко Лариса Володимирівна створила розвивальне мовне середовище, що передбачає залучення дитини в активну мовну практику шляхом гри з манкою. Діти занурювали пальчики в манку, шукаючи іграшки, потім гралися ними, при цьому розповідали і коментували свої дії.

Вихователь середньої групи “Берізка” Таран Наталія Миколаївна разом з дітьми створили ірашковий зоопарк із конструктора Lego. Під час роботи діти змайстрували для кожної тварини окремий вольєр, а потім обіграли цікаві моменти в ході сюжетно  – рольової гри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *