browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

День захисника України в ДНЗ

Posted by on 13.10.2016

Щоб виростали в нас сини
І донечки під ясним небом,
Щоб не було ніде війни,
Лиш добрий мир і все, як треба.

Завтра, 14 жовтня, вся Україна відзначатиме свято День захисника Вітчизни та Покрови Пресвятої Богородиці. Тому в ДНЗ “Ромашка” було проведено ряд занять, кінолекторій, в ході яких дітям було розказано про те, що ці два свята нерозривно пов’язані між собою та мають давню традицію. Дошкільнята дізнались, що свято Покрови налічує вже близько тисячі років. З часом, воно стало головним для козаків – головних захисників і оборонців української землі. Тому це свято є і Днем українського козацтва.

А вихователь групи старшого дошкільного віку “Барвінок” Дрюхіна В.М. провела комплексне заняття із соціально – морального розвитку та аплікації “Люби та знай свій рідний край, його сміливо захищай!”. Дошкільнята пригадали героїв-захисників Лебединщини, вчилися бути добрими, любити один одного, своїх близьких, Батьківщину, допомагати людям. На згадку про свято діти виготовили значки “Захисника України”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *