browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

День козацтва в ЗДО “Ромашка”

Posted by on 13.10.2021

Напередодні святкування Дня українського козацтва стало традиційним проведення козацьких розваг малечі закладу дошкільної освіти “Ромашка”. Колектив закладу прагне, щоб культура та традиції українського народу стали невід’ємною частиною душі кожного вихованця, тим зернятком з якого зростає особистість.
Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло вирішальну роль у становленні нашої держави. Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією. І тому урочистим заходом до Дня українського козацтва в закладі було проведено «Козацькі забави».

Діти «долали пороги», «били влучно в ціль», «мірялися силою», а потім танцювали запальний танок. Справжні козаки з честю зуміли пройти труднощі та перешкоди. В змаганнях перемогла дружба. На останок діти знайшли “смачний скарб”, який з задоволенням скуштували.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *