Бойко Наталія Михайлівна | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Бойко Наталія Михайлівна

Posted by on 31.08.2015

Посада: виховтель

Атестуюсь на встановлення «спеціаліст І категорії»

Методична проблема: «Нетрадиційна робота з казкою в умовах сучасного дитячого садка»

(уривок із творчого звіту)

Казка – це цікава невигадана історія про події, яких не може бути в реальному житті. Рослини й тварини у ній уміють розмовляти в робити те, що й люди.  Указках трапляються чарівні пригоди, існують незвичайні речі, діють чаклуни і чародії.. Саме тому ключовим у своїй роботі я обрала питанням : Гармонійний розвиток особистості дитини дош.віку в процесі роботи з казкою.

Бойко ПРЕЗЕНТАЦІЯ_01

Ознайомлення з казковими текстами може бути надзвичайно ефективним засобом сенсорно-пізнавального розвитку дошкільників. Під час організації освітньої діяльності все, що відбувається в казці, діти мають змогу почути, уявити, побачити за допомогою розглядання ілюстративного матеріалу, полічити, «приміряти на себе», помацати, Дидактичні ігри, вправи та завдання логіко-математичного, сенсорного спрямування на основі казок дають змогу комплексно підійти до розв’язання навчально-пізнавальних завдань. А ще – поглиблюють момент входження дитини в казку, максимально повного її відчуття й розуміння. За допомогою таких видів роботи діти вправляються у лічбі, вчаться орієнтуватися в просторі, порівнювати за формою, величиною. Вони знаходять математичні елементи в казці, приміряють на себе емоційні стани й характер казкових персонажів, а відтак починають і ліпше розуміти їх.

Бойко ПРЕЗЕНТАЦІЯ_02

Казковий світ таємничий та неосяжний… іноді здається. Що , заплющиш очі, прошепочеш чарівні слова і ти… в казці

Бойко ПРЕЗЕНТАЦІЯ_03

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *