8 ідей того, що можна зробити разом із дитиною на карантині | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

8 ідей того, що можна зробити разом із дитиною на карантині

Posted by on 07.04.2020
  1. Виростити рослину

Саме час для розсади, та й судячи з економіки України, всім нам варто подумати про грядки цього літа. Але якщо присадибної ділянки у вас немає, то помідори добре ростуть у горщиках! Вистачить часу прорости і зернятку мандарина або лимона, а це захопливий експеримент з ботаніки. Можна вибрати і зовсім екзотичні рослини: манго, авокадо або банан. А якщо результату хочеться якнайшвидше – пророщуйте квасолю!

2. Розібрати фото на смартфоні й скласти з них альбом

У будь-кого із сучасних батьків у смартфоні звалено в купу мільйони фото: ось дитина посміхається, йде до школу або забавну пичку скорчив. Ви можете разом вибрати найкращі знімки, з яких потім надрукувати фотоальбом.

3. Змайструвати корону і влаштувати фотосесію

Вдома нас залишив коронавірус, тож запасайтеся картоном, ножицями, клеєм і майструєте по короні кожному, потім у них можна сфотографуватися. У будь-якому випадку спільна творчість – це весело.

4. Засвоїти разом нове хобі

У YouTube нині мільйони роликів із майстер-класами, виробами і докладними інструкціями. Вибирайте щось таке, в чому не сильні ані ви, ані ваші діти, а потім дивіться, у кого вийшло краще!

5. Приготувати страву за рецептом, який обере дитина

Дозвольте вашій дитині вибрати меню. Нехай сама відшукає потрібний рецепт. Звісно, карантин не найкращий час для походів по магазинах, але ж не сидіти голодними!

6. Подивитися разом мультфільм, а потім обговорити

Спільний перегляд мультфільму є цінним не тільки як 2-3 годин зайнятого дозвілля, але і як привід обговорити теми, які давно відкладали.

7. Послухати аудіовистави

Якщо ж вам здається, що екранів у житті дитини і так достатньо, зверніться до аудіовистав. Пам’ятаєте, як ми в дитинстві заворожено слухали платівки? Майже всі їх можна вже знайти в оцифрованому вигляді в мережі. Ще в Україні працює онлайн-радіо, на якому цілодобово транслюють казки, і онлайн-аудіобібліотека “Слухай”. Там знайти собі книги до смаку можуть і старші діти, і батьки.

8. Скласти генеалогічне древо спогадів

Саме час привернути увагу дітей до родичів старшого віку. Якщо ви вже складали генеалогічне древо сім’ї, то час його “оживити”: розпитати бабусь і дідусів, якими вони пам’ятають своїх батьків, бабусь, дідусів, і додати до древа короткі розповіді з їхніми спогадами. І спілкування, і зможете перенести увагу!

Тримайтеся, дорогі батьки, будьте здорові і пам’ятайте, що скоро діти повернуться до садків і шкіл!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *