Як правильно підібрати жіночі кросівки для різних видів спорту

Що подарувати новонародженій дитині

Как рассчитать на сколько хватит аккумулятора для ИБП

Велотренажеры

Фасовочные весы: как использовать и для чего нужны?

Фасовочные весы: как использовать и для чего нужны?

Как рассчитать на сколько хватит аккумулятора для ИБП

Вибираємо постільну білизну назиму.

Как понять чего я хочу от жизни?

Велотренажеры

Приватний дитячий садочок: основні переваги, ціна та як обрати

Приватний дошкільний заклад — найкращий варіант для дитини, адже саме тут їй приділяють достатньо уваги для повноцінного та гармонійного розвитку. А навчання у ігровій формі допоможе дитині здобути всі необхідні навики для навчання в школі.

Дошкільна освіта: обираємо заклад

Дошкільна освіта: обираємо заклад

Кожні батьки по досягненні дитиною 1.5-2 років замислюються над дошкільною освітою свого чада. І тут є всього декілька варіантів: державний садочок, заняття в міні групах по декілька годин 2-3 рази на тиждень, або ж приватний дитячий заклад дошкільної освіти. Розглянемо переваги та недоліки  кожного варіанту:

  1. Державний заклад. Головною перевагою цього варіанту є доступна ціна, відповідність програми навчання державним стандартам освіти, можливість знайти цілодобові заклади. Серед недоліків потрібно відзначити: великі черги (дитина взагалі може до школи не потрапити в садочок), великі групи, що ускладнює можливість забезпечення індивідуального підходу до дитини.

  2. Дитяча кімната для розвитку дітей. Частіше за всього діти у таких приватних закладах займаються приблизно 1-1.5 години на день декілька разів на тиждень. Серед переваг можна відзначити: відносно невисока ціна, інтелектуальний розвиток, спілкування дитини з однолітками. Але треба розуміти, що такі організації не замінять дитині перебування у дошкільному закладі і не дадуть їй змоги повноцінно соціалізуватися. 

  3. Приватний дитячий садок. В цьому випадку, ви отримаєте зразу декілька суттєвих переваг: дитина буде знаходитись у садочку з 7.30 до 18.00 п’ять днів на тиждень, повноцінне збалансоване трьох разове харчування, цікаві заняття для розвитку дитини, невеликі групи, індивідуальний підхід до кожної дитини. З недоліків можна зазначити лише високу ціну. 

Звичайно кожні батьки приймають рішення на свій розсуд з метою забезпечити дитині умови для повноцінного розвитку і на прийняття рішення впливають багато факторів: від власних міркувань з цього приводу до фінансових можливостей сім’ї. 

Підготовка до школи 

Підготовка до школи дитини  часто викликає цілий ряд питань у батьків: як підготувати дитину до школи, що вона повинна вміти, в скільки років краще віддати дитину до школи. 

До того, як дитина піде до школи вона повинна мати мотивацію до навчання, вміти писати літери, читати, бути комунікативною і самостійною. Садок «Ромашка» підготує вашу дитину до школи у ігровій формі за цікавими завданнями. Навчальна програма дитсадка складається з багатьох пунктів, основними серед яких є:

  • формування основ для ведення здорового способу життя;

  • національно-патріотичне виховання у доступній для дітей формі;

  • заняття на розвиток критичного мислення у дітей;

  • формування основних навичок економічної освіченості;

  • забезпечення соціального благополуччя та екологічної цілісності;

  • інтеграція різних напрямків освіти;

  • формування навичок та мотивації до навчання;

  • індивідуальний підхід до кожної дитини. 

Завдяки такому підходу кожна дитина зможе повноцінно підготуватися до школи без стресу і хвилювань. 

Ціна приватного дитячого садочка 

Ціна приватного дитячого садочка

Вартість дитячого садка — один із найважливіших критеріїв, по яким батьки обирають дошкільний заклад для своєї дитини. Тому слід розглянути, від чого буде залежати цей показник. Ціна приватного дитячого садочка залежить від таких факторів:

  • кількість годин на день, які дитина буде у садочку;

  • якість та кількість разів харчування на день;

  • програма навчання;

  • розмір груп по кількості дітей;

  • місце розташування. 

Послуги логопеда, психолога, дефектолога найчастіше оплачуються окремо. Також треба зазначити, чим багатогранніша буде програма, тим дорожче буде ціна дошкільного закладу. Наприклад, багато садочків в Україні окрім проходження стандартної дошкільної програми вивчають різні мови. 

Кількість разів харчування залежить від самого закладу, а також від кількості годин перебування дитини у закладі. Також на ціну впливає рівень підготовки педагогів, вихователів конкретного закладу. 

Як правильно обрати приватний дошкільний заклад

Як правильно обрати приватний дошкільний заклад

Гарний приватний садочок забезпечує дитину всіма умовами для повноцінного та гармонійного розвитку. Але для забезпечення цієї умови потрібно грамотно підійти до закладу дошкільного виховання. При цьому треба звернути увагу на декілька факторів:

  1. Зручна локація. Оптимально, якщо до садочку потрібно добиратися в середньому 15-20 хвилин. За цей час можна обговорити з дитиною завдання та правила поведінки на день, налаштувати її на спілкування з однолітками та вихователями. 

  2. Комфортне, гарно освітлене приміщення. Приміщення, де займаються дітлахи, повинно бути гарно облаштованим, просторим для можливості проведення активних, динамічних та цікавих завдань.

  3. Безпека для дітей. Це стосується не тільки особливих вимог до предметів меблів, а і до захисту розеток, покриття підлоги (воно повинно бути м’яким та приємним на дотик). Чудово, якщо кімната облаштована відео наглядом.

  4. Ціна. Один із значущих факторів при виборі садочка. Якщо ціна зависока, то потрібно переглянути увесь перелік послуг, який пропонується закладом, і тоді об’єктивно прийняти відповідне рішення.

  5. Харчування. Теж не менш важливий фактор. Воно повинно бути легким, поживним, свіжим та якісним. Кількість разів скільки дитина буде харчуватися  залежить від статуту самого закладу, та від кількості годин, на протязі яких дитина навчається. 

  6. Професійна команда. Викладачі повинні бути ввічливими, добрими, турботливими та уважними до дитини. Адже від цього буде залежати бажання малюка ходити до садочку та вчитися і розвиватися. 

  7. Взаємодія з батьками. Оптимальний варіант — це щоденний фідбек. Вихователь повинен розказати татові чи мамі, як дитина навчалася, спілкувалася, як їла і на інші питання. 

Окрім цього, дуже важливе дозвілля для дитини — час, коли діти вільно граються і спілкуються між собою. 

Дитячий садок «Ромашка»

Ясла-садок «Ромашка» приймає діток від двох років та пропонує заняття для раннього розвитку і підготовки до школи за освітньою програмою НУШ. Всі подробиці можливо дізнатися на сайті дошкільного закладу, або ж заповнивши онлайн-форму заявки.