Відзначаємо День Державного Прапора та День Незалежності України | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Відзначаємо День Державного Прапора та День Незалежності України

Posted by on 26.08.2015

Дошкільний навчальний заклад “Ромашка” відсвяткував День Незалежності нашої держави та День Державного Прапора України. Маленькі громадяни збагатили багаж знань про Батьківщину, символи та історію України.

Діти зранку прийшли до дитячого садка у святковому національному одязі, символом дня став український прапор, який дітки урочисто підняли та зобразили його на своїх малюнках протягом дня. Під час підняття прапора діти співали Гімн України.

В ці святкові дні в закладі проходили такі заходи: Колєснікова Л.П. провела тематичне заняття з дітьми старшого дошкільного віку “Україна – наша держава, а ми – українці”, Пустова О.П. інтегроване заняття з дітьми середнього дошкільного віку “Сонечко мандрує Україною”, Бондар О.І. тематичне заняття з дітьми старшого дошкільного віку “Державні символи України”; діти старшого дошкільного віку вшанували квітами пам’ятник Т.Г. Шевченку.

Щоб стелилась доля наша рушниками,
Щоб колосилися поля житами
Сказала кожна у садку дитина:
«З днем народження моя  Україно»!
DSC_0143 DSC_0007

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *