Відкриті заняття з образотворчої діяльності | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Відкриті заняття з образотворчої діяльності

Posted by on 08.12.2014

Головне завдання образотворчої діяльності дітей дошкільного віку полягає в чуттєвому пізнанні світу, вихованні пізнавальної і творчої активності, спрямуванні її на естетичне сприйнняття мінливості й різнобарвності світу, його краси, а також естетичних якостей предметів та об’єктів оточуючого .

Тому ми організовуємо образотворчу діяльність як поліхудожню на основі взаємодії та синтезу мистецтв для забезпечення цілісного світосприйняття і самовираження, створюємо умови для того, щоб діти уміли емоційно відгукуватись на красу навколишнього оточення, помічати, бачити, відчувати і шанувати цю красу, бажати відтворювати її в естетичних діях, іграх та на образотворчих заняттях.

Тому 8 грудня у всіх вікових групах пройшли відкриті заняття з малювання для студентів педагогічного училища.

Вихователь ІІ молодшої групи “Барвінок” Римар Наталія Сергіївна вчила дітей зображувати на аркуші паперу сніговика з допомогою штампиків-морквинок

Вихователь середньої групи “Віночок” Колєснікова Любов Павлівна ознайомила дітей з різними способами прикрашання рукавички.DSC_0569

Вихователь старшої групи “Казка” Лисянська Лілія Олексіївна  вчила дітей малювати  дерева в зимовому вбранні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *