Відкриті заняття з математики | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Відкриті заняття з математики

Posted by on 20.11.2014

Розвиток логіко – математичних здібностей дітей дошкільного віку – це важлива сучасна методична проблема дошкільної освіти. Логіко – математична компетентність і грамотність є компонентами сучасної математичної освіти дошкільників.

У дошкільному віці математичні символи і поняття розглядаються як специфічна мова, яка допомагає дитині пізнати навколишній світ. Адже математика – це не тільки світ цифр та алгоритмів. Це особливий світ, який існує об’єктивно, – світ пізнання і гармонії.

Тому 20 листопада вихователі дошкільного навчального закладу провели відкриті заняття з розвитку логіко – математичних здібностей у дітей для студентів педагогічного училища.

Пустова Ольга Павлівна, вихователь ІІ молодшої групи “Веселий експрес”, навчала дітей орієнтуватися у просторі, закріпила назви геометричних фігур, вчила викладати із рахувальних паличок будинок.

DSC_0321

Калюжна Тетяна Олексіївна, вихователь середньої групи “Пролісок”, закріпила поняття “довгий”, “найдовший”, “короткий”, “великий”, “найбільший”, “маленький”, навчала порядковій та кількісній лічбі, класифікувати предмети за певною ознакою.

DSC_0286

Лісна Людмила Іванівна, вихователь старшої групи “Сонечко”, ознайомила дітей із різними видами ваг та грошовою одиницею “гривнею”, навчила розраховуватися грошима в ході сюжетно – рольової гри “Магазин” (овочевий та іграшковий)
DSC_0343

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *