Тиждень психології | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Тиждень психології

Posted by on 08.05.2019

 З 15.04. по 19.04.2019 у ДНЗ «Ромашка» психологічною службою був проведений Тиждень психології, активними учасниками якого було 137 чоловік.

З групою дітей старшого дошкільного віку «Зіронька»(13 чоловік) була організована виставка дитячих малюнків «Вірні друзі», на яких вони зобразили своїх друзів і, презентуючи малюнок, розповіли про них.

Діти групи молодшого дошкільного віку «Сонечко» (9 чоловік) стали учасниками гри-роздуму «Чарівні словечка», в ході якої малюки навчалися вживати слова ввічливості, бути чемними.

Дошкільнята молодшого-дошкільного віку «Віночок» (7 чоловік) брали участь у розвитковому занятті «Про тебе самого», в ході я кого дізналися, як проявляти свої емоції, почуття так, щоб усім було комфортно.

На занятті з елементами казкотерапії «Казка про надію», яке було проведене з дітьми старшого дошкільного віку «Казка» (12 чоловік), малята розглядали питання: «Чому треба вірити в добро?», «Як казка допомогла закріпити віру в доброту?», «Як думки впливають на людей?».

Малята молодшого дошкільного віку групи «Промінчик» (13 чоловік) стали учасниками психологічного проекту «Моя мама радіє, коли… », під час проведення якого вони наперебій розповідали у яких випадках радіють їхні мами, що робить їх настрій веселим.

Учасники інтерв’ю «За що я люблю своїх батьків» (група середнього дошкільного віку «Барвінок» (13 чоловік) відповідали на запитання вдумливо). Вони дійшли висновку, що люблять своїх батьків за те, що вони доглядають, люблять оберігають їх, турбуються про їхнє сьогодення і майбутнє.

Дітлахи старшої групи «Пролісок» (12 чоловік) із задоволенням брали участь  у занятті з елементами казкотерапії «Ябеда», де чітко усвідомили для себе,  хто такий ябеда, а також дійшли до думки, що ябеда – це соромно.

Педагоги ДНЗ «Ромашка» (21 чоловік) із задоволенням взяли участь у психологічному проекті «Я радію  життю», що дало привід пригадати приємні миті свого життя і зарядитись бадьорістю.

Дошкільнятам старшої групи «Берізка» (14 чоловік) дуже сподобалось заняття з елементами казкотерапії «Я особливий». Вони зрозуміли, що кожен із них особливий, бо вміє робити те, чого не вміють інші.

У групі середнього дошкільного віку «Веселий експрес» (10 чоловік) на заняттях з елементами казкотерапії «Чесне слово» говорили про чесність, про те, на скільки важко завжди говорити правду. Також повідомили про те, що у їхніх родинах живе Чесне слово.

У рамках Тижня психології брали участь і батьки дітей старшого дошкільного віку групи «Пролісок» (13 чоловік). У психологічному проекті «Дитина – дзеркало душі» вони познайомили присутніх зі своїми родинами, розповіли про уподобання та вміння дітей, їх досягнення, як разом вони проводять вільний час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *