Тиждень безпеки дитини | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Тиждень безпеки дитини

Posted by on 24.05.2019

Відповідно до плану підготовки з цивільного захисту відділу освіти Лебединського міськвиконкому на 2019 рік, з метою відпрацювання дій педагогічних і дитячих колективів закладів дошкільної освіти міста у разі виникнення надзвичайних ситуацій та удосконалення теоретичних знань і практичних умінь і навичок ЦЗ, на виконання наказу міського відділу освіти № 24 – ОД від 29.01.2019 р. в Лебединському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Ромашка»  був проведений  Тиждень безпеки дитини.

Проведені такі заходи: 

тематичні заняття «Без дорослих, діти, не ходіть у ліс по квіти», «Чистота – запорука здоров’я», «Екскурсія – огляд медичного кабінету», «Дорога – не для забав»,  «Сам вдома», «Незнайомці – вигадники», екскурсія – огляд стенда первинних засобів пожежогасіння закладу;дидактичні та рухливі ігри : «Одягни ляльку на прогулянку», «Яка рослина», «Правильно – неправильно», «Зовсім це не іграшки», «Їстівне – не їстівне», «Пішоходи і машини», «Дорожні знаки», «Кожній речі своє місце», гра – тренінг «Кошенятко загубилося»;

бесіда «Небезпечні комахи», «Добрі та погані вчинки сірничків», «Користь  і небезпека побутових електроприладів», «Автомобіль і довкілля», «Що таке здоров’я» ;

моделювання ситуації «Заблукали в лісі», «Пікнік на лісовій галявині», «Телефонний дзвінок незнайомця», «Дівчинка бавиться з електроприладами», бліц – опитування «Як я буду діяти».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *