Святий Миколай | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Святий Миколай

Posted by on 18.12.2015

Свято Святого Миколая — це перше новорічне свято, яке дарує дітям подарунки і відчуття передноворічної атмосфери.

Святий Миколай — символ доброго духу, що дбайливо спостерігає за дитиною впродовж року. Якщо дитина робить хороше, — він радіє, якщо погане, — засмучується. І хороші вчинки, і погані святий Миколай записує в спеціальну книгу.

Але малюки, як правило, в очікуванні свята, подарунків і тому не бешкетують, намагаючись дати зрозуміти Святому Миколаю, що вони завжди готові бути хорошими. Так само прийнято, щоб до малюків Святий Миколай приходив зі своєю свитою. Його супроводжують двоє ангелів і двоє бісів. Перші повинні повідомляти свого покровителя про хороших дітей, другі ж нашіптують Миколі об усіх провинностях винуватців урочистості. Перемагає завжди добро: ніхто з малечі не залишається без подарунків.

В дошкільному навчальному закладі пройшло святкове дійство “Святий Миколаю, ми тебе чекаємо!”, яке підготували студенти педагогічного училища.

DSC_0125 DSC_0127 DSC_0134 DSC_0141 DSC_0147 DSC_0158 DSC_0166 DSC_0173 DSC_0177 DSC_0187 DSC_0193

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *