Семінар для педагогів «Впровадження ІКТ в освітній процес ДНЗ» | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Семінар для педагогів «Впровадження ІКТ в освітній процес ДНЗ»

Posted by on 21.11.2014

Становлення України як демократичної держави, входження її в єдиний європейський простір зумовлюють прогресивні зміни у стратегії розвитку національної системи дошкільної освіти. Тому однією з актуальних проблем сучасної теорії і практики дошкільної освіти є використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності дошкільного закладу.

Сьогодні виграє той педагогічний працівник, який не лише може дати базові знання дитині, а й спрямувати її на самостійне оволодіння ними. Для розвитку у малюків стійкого пізнавального інтересу педагог має докладати неабияких зусиль. Перед ним стоїть завдання зробити заняття  цікавим  і  насиченим інформацією, яка спонукала б дітей до активної пізнавальної діяльності.

Сучасний педагог повинен володіти комп’ютерною грамотою, вміти створювати розвивальні презентації, орієнтуватися в Інтернеті, знаходити потрібну інформацію, вести свій блог чи сторінку на сайті дошкільного закладу.

Тому на вирішення цих завдань 20 листопада в дошкільному навчальному закладі “Ромашка” розпочав роботу теоретико – практичний семінар для педагогів “Впровадження ІКТ в освітній процес ДНЗ” під керівництвом вихователя Кищик Людмили Вікторівни. Опираючись на наявну комп’ютерну апаратуру, вихователь ознайомила педагогів із азами роботи в програмі Microsoft Word: друк тексту, додавання до тексту схем, таблиць, малюнків.
DSC_0372

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *