browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Ромашкова родина

Щоб дати дитині іскорку знань,
педагогу треба увібрати ціле море світла

В.О. Сухомлинський

        Існує багато різних професій: цікавих, престижних, елітних, небезпечних, важливих, непомітних, необхідних, новомодних. Але є рідна, неповторна, надзвичайно важлива і відповідальна професія – вихователь дитячого садка.

Безсумнівно, професія вихователя дитячого саду – професія для справжніх педагогів від Бога! Є такі щасливі професії, які викликають у оточуючих людей якийсь захват. Медсестра уособлює милосердя, перша вчителька – найсвітліше спогад, а вихователька дитячого саду – доброту й увагу, другу маму.

Коли людина починає опановувати дошкільну премудрість, вона дивується, як багато потрібно для роботи з дітьми, яка непосвяченим здається зовсім легкою. Справді, хто не зуміє доглянути за дитиною, нагодувати, погуляти, казку почитати, по голівці погладити.

Виявляється, цього мало. Крім знань і умінь потрібно зуміти закохувати в себе дітей. А вже потім, коли зав’яжеться «роман», починається справжня робота …

Діти закохуються легко, але утримати їх любов надзвичайно важко: їм необхідна взаємність. Любов до дітей ніяких ніяким облудою не підміниш – різницю вони вловлюють відразу ж. І найголовніше – вихователька повинна бути гідна любові, не викликати у дітей розчарування, інакше все пропало. Як важко бути у формі постійно, під поглядами все помічають дітки. Вони дуже спостережливі, ці дошкільнята.

Вихователь – дивовижна професія, яка дає можливість зазирнути в країну дитинства, у світ дитини. Дитячий світ набагато цікавіший, безмежніший, ніж світ дорослого. Завдання вихователя – не зруйнувати цю дитячу ілюзорність, а влитися в неї, тобто вихователь повинен розмовляти з дітьми на одній мові, розуміти їх.

        Переплетіння життя вихователів і дітей створює таку атмосферу, де народжуються нові думки й позиції, формуються позитивні моральні якості, задовольняються найвибагливіші бажання.

        У нашій дружній «Ромашковій родині» ми всі разом з дітьми відкриваємо вікнечко у “Світ”:

        –    навчаємося берегти здоров’я;

–    вчимося позитивної самооцінки та відповідальності;

–    розвиваємо чуттєвість, творчість, інтелект;

–    формуємо почуття власної гідності;

–    відкриваємо серця для спілкування.

 

До складу родини “Ромашки” входять такі групи:

–        «Барвінок» – група старшого дошкільного віку;

–        «Берізка» – група молодшого дошкільного віку;

–        «Веселий експрес» – група старшого дошкільного віку;

–        «Віночок» – група середнього дошкільного віку;

–        «Дзвіночок» – група раннього віку;

–        «Зіронька» – група молодшого дошкільного віку;

–        «Казка» – група молодшого дошкільного віку;

–        «Капітошка» – група раннього віку;

–        «Пролісок» – група старшого дошкільного віку;

–        «Промінчик» – група середнього дошкільного віку;

–        «Сонечко» – група середнього дошкільного віку.

 

        Кожна група – це окрема сім’я, яка має свої традиції та вподобання. Життя кожної сім’ї особливе та індивідуальне, та всі вони являються частиною великої дружньої родини.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *