Підсумки літнього оздоровчого періоду | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Підсумки літнього оздоровчого періоду

Posted by on 31.08.2017

Найкращий час для оздоровлення дітей – це літо. Літній період – найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм дітей та зміцнюють їхнє здоров’я. Тому з 01.06.2017 року по 31.08.2017 року дошкільний навчальний заклад перебував на оздоровчому періоді. Був розроблений план роботи на літній період 2017, що передбачав змістовну роботу за всіма напрямками діяльності.

Протягом оздоровчого періоду з дітьми систематично педагоги проводили: ранкову і корегуючу гімнастику, рухливі, конструкторські, творчі ігри, екскурсії, піші переходи, цільові прогулянки за межи дитячого садка, розваги, змагання, конкурси малюнків.

Варто відмітити, що педагоги закладу використовували нетрадиційні методи оздоровлення: піскотерапія, ходьба та біг по траві, піску босоніж, ходьба по доріжках здоров’я. Належну увагу педагоги приділяли роботі на екологічній стежині, в куточку лісу, лугу, лікарских рослин.

Провели розваги – «Щастя в Країні дитинства», «Тато, мама, я – спортивна сім’я», театралізовані дійства до казок, що сприяли розвитку акторських здібностей дітей, мови, мислення, вихованню колективізму.

Велику увагу педагоги приділили популяризації ідей здорового способу життя серед батьків. Використали різні форми роботи з сім’єю: інформаційні стенди, бесіди, консультації тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *