Підсумки літнього оздоровчого періоду | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Підсумки літнього оздоровчого періоду

Posted by on 31.08.2018

Найкращий час для оздоровлення дітей – це літо. Літній період – найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм дітей та зміцнюють їхнє здоров’я. Тому з 01.06.2018 по 31.08.2018 р. заклад було переведено на режим літнього оздоровлення, яке проводилось згідно з планом літнього оздоровлення, погодженого з районним управлінням головного управління ДПСС  в Сумській області

У різні вікові періоди потрібне повноцінне збалансоване харчування в якісному та кількісному співвідношенні, яке відповідає потребам дитячого організму. Тому сестрою медичною старшою здійснювався контроль за дотриманням раціонального режиму харчування, питного режиму, дотриманням санітарно-гігієнічних правил і норм, антропометрич­ними показниками.

Протягом оздоровчого періоду з дітьми систематично педагоги проводили: ранкову і корегуючу гімнастику, рухливі, творчі ігри, екскурсії, піші переходи, цільові прогулянки за межі дитячого садка, розваги, змагання, конкурси малюнків.

Варто відмітити, що педагоги закладу використовували нетрадиційні методи оздоровлення: піскотерапія, ходьба та біг по траві, піску босоніж, ходьба по доріжках здоров’я. Належну увагу педагоги приділяли роботі  в куточку лісу, лугу, лікарских рослин.

Велику увагу педагоги приділили популяризації ідей здорового способу життя серед батьків. Використали різні форми роботи з сім’єю: інформаційні стенди, бесіди, консультації тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *