Перспективність та наступність між ДНЗ “Ромашка” та ЗОШ №6 | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Перспективність та наступність між ДНЗ “Ромашка” та ЗОШ №6

Posted by on 18.12.2014

Перехід дитини з дитячого садка у школу є важливим етапом її життя, який пов’язаний не лише зі зміною середовища її розвитку, а й з відповідними процесами самоусвідомлення, з новими пробле­мами, відкриттям у собі нових можливостей. Одним дітям це додає піднесеного настрою, відчуття виходу на новий життєвий щабель, іншим вселяє ностальгію за звичним життям у дитячому садку.

Закони України «Про освіту» від 23.05.91 р. № 1060-ХІІ (із зміна­ми), «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 р. № 2628-ІП (із змінами) передбачають безперервність і наступність у єдиній системі освіти між усіма ланками, визнають пріоритетну роль дошкільної освіти як обов’язкової первинної її складової.

Виходячи із зазначеного, на виконання річного плану роботи дошкільного навчального закладу на 2014 – 2015 н. р. та з метою забезпечення поступового переходу від попереднього вікового періоду до нового, зближення умов виховання і навчання старших дошкільників і молодших школярів, 17 та 18 грудня до ДНЗ завітала вчитель початкових класів ЗОШ №6 Олійник Наталія Анатоліївна. Майбутня перша вчителька познайомилася з дітками, розповіла про те, чим вони будуть займатися в школі та провела бесіду про свято Святого Миколая. Школярки подарували майбутнім першокласникам чобіток від Миколая, де була цукерка та розфарбовка.
DSC_0636

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *