Екскурсія до бібліотеки | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Екскурсія до бібліотеки

Posted by on 17.11.2014

Сьогодні 17 листопада діти старшої групи “Сонечко” разом з вихователем Лісною Людмилою Іванівною завітали до районної центральної бібліотеки. Гостинно зустріла дітей завідувач дитячим відділом бібліотеки Калініченко Марія Веніамінівна. Вона ознайомила дітей з роботою бібліотекаря, з різними книгами, що знаходяться в ній, розповіла про походження книги та збагатила знання дітей про значення, цінність літературних творів у всебічному розвитку людини.

Все починається з малого, як кажуть в народі. От і екскурсія до бібліотеки – це відкриття нового світу, це частинка рідного міста Лебедин.

А щоб пізнати історію, традиції, досягнення міста – треба всім цікавитись і вивчати. Збагачення знань дітей про довкілля і на цій основі виховання патріотичних почуттів – одне з пріоритетних завдань педагогів дошкільного закладу. А розвиток інтересу до книжок вихователі розпочинають ще з молодшого віку, адже книга навчає, виховує та розвиває.

Після екскурсії діти зрозуміли, що треба навчатись, бо їх чекають книги в бібліотеці, які відкривають їм шлях до пізнання світу.
02

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *