Екскурсія до художнього музею | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

Екскурсія до художнього музею

Posted by on 11.09.2014

ДУХОВНІСТЬ – найвища сила внутрішнього світу людини, яка проявляється, зокрема, і в громадянськості,  і в моральності, сердечності, доброті, щирості, відкритості до інших людей.

Сьогодні, коли наше суспільство повертається до національних джерел, до історії народу, до традиційної обрядовості, фольклорних та етнографічних скарбів, що сягають у глибину сторіч, то співпраця нашого дитячого садочка з художнім музеєм дала змогу дітям ознайомитися як з культурною спадщиною минулого нашого краю, так і з мистецтвом сучасних слов’янських майстрів кераміки.

Також діти мали змогу ознайомитися з експозиціями, присвяченими предметам старовини: одягу, посуду, меблям. Великий інтерес викликали у дітлахів археологічні знахідки, дикі звірі та птахи слов’янщини.

Потрапивши на фотовиставку, розташовану в музеї, діти познайомились з чудовими роботами місцевих фотографів, де вчилися сприймати художні образи, а потім залучатися до їх відтворення в повсякденному житті.

Екскурсія до художнього музею сприяла духовному розвитку вихованців, створенню педагогічних умов для прояву кожною дитиною своїх нахилів та здібностей до певних видів творчої діяльності.

DSC_0065

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *