День захисника України в ДНЗ | Лебединський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка»
browser icon
Ви використовуєте стару версію вашого браузера . Будь ласка, оновіть ваш браузер!
Використання застарілого браузера робить ваш комп'ютер вразливим. Для безпечнішої та швидшої роботи, будь ласка, оновіть ваш браузер зараз або спробуйте використати інший браузер.

День захисника України в ДНЗ

Posted by on 13.10.2016

Щоб виростали в нас сини
І донечки під ясним небом,
Щоб не було ніде війни,
Лиш добрий мир і все, як треба.

Завтра, 14 жовтня, вся Україна відзначатиме свято День захисника Вітчизни та Покрови Пресвятої Богородиці. Тому в ДНЗ “Ромашка” було проведено ряд занять, кінолекторій, в ході яких дітям було розказано про те, що ці два свята нерозривно пов’язані між собою та мають давню традицію. Дошкільнята дізнались, що свято Покрови налічує вже близько тисячі років. З часом, воно стало головним для козаків – головних захисників і оборонців української землі. Тому це свято є і Днем українського козацтва.

А вихователь групи старшого дошкільного віку “Барвінок” Дрюхіна В.М. провела комплексне заняття із соціально – морального розвитку та аплікації “Люби та знай свій рідний край, його сміливо захищай!”. Дошкільнята пригадали героїв-захисників Лебединщини, вчилися бути добрими, любити один одного, своїх близьких, Батьківщину, допомагати людям. На згадку про свято діти виготовили значки “Захисника України”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *